Pes Maxík

Nabídka služeb :: interiérový design, návrhy interiérů, homestaging

Cílem mé práce je vnést do vašeho interiéru originalitu a styl snoubící se s funkčností, abych tohoto cíle dosáhla nabízím komplexní služby v oblasti návrhů a designu interiérů. Vytvořím pro vás podrobnou analýzu, zahrnující vaše potřeby a přání, odbornou konzultaci, dispoziční řešení prostoru, 3D vizualizace, výběr vhodného nábytku a dekorací, návrhy atypického nábytku, dekorování a autorský dozor investora až do finální realizace. Služby lze objednávat i jednotlivě. Můžeme se také sejít pouze ke konzultaci vašeho vlastního řešení a já vám poradím, jak upravit navržený interiér tak, aby vám nejen esteticky, ale i funkčně sloužil. Samozřejmostí a klíčem k úspěchu výsledného návrhu, projektu a realizace je individuální přístup ke každému klientovi.

Odborné konzultace

Chybí Vám inspirace, nápad nebo představivost? Může vám pomoci jen pár konzultačních hodin a interiér dostane ten správný šmrnc.  

3D vizualizace

Jde o grafický počítačový návrh interiéru. Součástí návrhu je elektronický katalog sortimentu českých a zahraničních dodavatelů.  

Dispoziční řešení prostoru   

Jedná se o funkční půdorysné uspořádání, správné rozmístění nábytku, oken, dveří, příček apod.  

Návrhy nábytku na míru   

Odborné rozpracování pro stoláře, technické rozkresy nábytku a atypických prvků.

Homestaging

Zaměřuje se na nemovitosti určené k prodeji nebo pronájmu. Cílem Homestagingu je zvýšení atraktivity nemovitosti pro co nejširší okruh potenciálních zájemců a to především sladěním barevných schémat, uspořádáním nábytku a barevných doplňků, nastavením osvětlení a odstranění všech negativních elementů, které by potenciálnímu zájemci ztěžovaly představu o tom, že by mohl bydlet či pracovat právě tady. Nejedná se o úklid nemovitosti, ale o komplexní návrh a dotvoření interiéru do vizuálně přijatelné podoby. Homestaging využívají především realitní kanceláře, developerské firmy, ale i soukromí vlastníci nemovitostí. Homestaging je vhodný pro komerční sektor, jako jsou kanceláře, úřady, hotely, obchody, restaurace, kavárny, kosmetické či kadeřnické salony a další.

Redesign/restyling

Cílem redesignu, restylingu je úprava a vylepšení již existujícího řešení interiéru, na rozdíl od samotného designu, který vytváří zcela nové návrhy interiérů. Při redesignu interiéru pracuji se stávajícím zařízením a doplňky. Nedochází tak k zásadním změnám, jedná se spíše o drobné úpravy, částečnou obměnu zařízení nebo o barevné sladění interiéru jako celku. Obecně lze říci, že redesign není natolik finančně náročný, jako kompletně nový design, ale v konečném výsledku je stejně efektivní.

DEKOROVÁNÍ - VÝZDOBY soukromých oslav

SVATBY, VEČÍRKY, PLESY, RODINNÉ, DĚTSKÉ OSLAVY
Jedná se o tvůrčí, estetickou, kreativní výzdobu na profesionání úrovni - kladu velký důraz na originalitu a styl.

Proto mě neváhejte kontaktovat, budete jistě mile překvapeni:)

 
Designér Lucie Mac